Αγαπητοί γονείς,

Για την προετοιμασία των ηλεκτρονικών εγγραφών που είναι υποχρεωτικές για τις φετινές Α και Β Λυκείου,

σας στέλνουμε συνημμένα τις 2 υπεύθυνες δηλώσεις που πρέπει να συμπληρωθούν και να υπογραφούν από τους δύο γονείς και να επιστραφούν στο σχολείο μας έως το αργότερο την 22/4/2024 .

Την πρώτη Υ. Δήλωση υπογράφει μόνο ο κηδεμόνας που θα εγγράψει αργότερα ηλεκτρονικά το παιδί με τους κωδικούς TAXIS του.

Την δεύτερη Υ. Δ. υπογράφει ο έτερος κηδεμόνας.

Οι υπεύθυνες δηλώσεις πρέπει να επιστραφούν στο Λύκειο συμπληρωμένες με τα στοιχεία σας και  υπογραμμένες, είτε ηλεκτρονικά, είτε με φυσική παρουσία ενός εκ των δύο γονέων.

Παρακαλώ να τηρηθεί οπωσδήποτε η ανωτέρω προθεσμία!

Πέτρος Γιατζάκης

4 ΥΔ_e-εγγραφές_Β

3 ΥΔ_e-εγγραφές_Α

2 ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΙΣ 2024-25