Λαχειοφόρος της Γ΄Λυκείου (2022-2023)

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 2/12/2022 στις 12:30μμ στο χώρο του Σχολείου,  η κλήρωση των λαχνών της λαχειοφόρου αγοράς που πραγματοποίησαν οι μαθητές και μαθήτριες της Γ΄ λυκείου του Σχολείου μας, προκειμένου να ενισχύσουν οικονομικά την πενθήμερη εκδρομή τους στην Κρήτη!

Πουλήθηκαν συνολικά 400 λαχνοί προς 1€ ο καθένας και έτσι συγκεντρώθηκε το σημαντικό ποσό των 400€!

Μέσα σε ένα κλίμα δικαιολογημένου ενθουσιασμού και χαράς, κληρώθηκαν τα 91 δώρα, προσφορά κυρίως των επιχειρήσεων του Κρυονερίου και των γύρω περιοχών.

Η λίστα των δώρων και των χορηγών τους έχει αναρτηθεί ΕΔΩ

Ευχαριστούμε όλες τις επιχειρήσεις που με τη γενναιόδωρη προσφορά τους συνέβαλαν στην επιτυχία αυτής της δράσης και τους ευχόμαστε καλές δουλειές και να είναι πάντα σε θέση να προσφέρουν τη βοήθειά τους!